Де ми знімаємо
Кайо-Левантадо
Невеликий острів у затоці Самана з громадським пляжем на західному боці й курортом на решті території, відомий як «острів Бакарді».

Кайо-Левантадо — невеликий острів у затоці Самана, розміром лише приблизно 0,9 на 0,5 км, приблизно за 5 км від міста Самана. Громадський пляж — на західному боці, з білим піском і спокійною мілкою бірюзовою водою; решту острова займає курорт, куди туристів на один день не пускають. «Островом Бакарді» його почали називати після того, як у 1970-х тут зняли рекламу рому. Більшість гостей приїжджають на пляжну зупинку на 2–3 години з обідом у межах одноденної поїздки до Самани з Пунта-Кани, яка зазвичай включає спостереження за китами або Ель-Лімон: приблизно 1,5–2 години дорогою до Мічеса або Сабана-де-ла-Мар, потім човном через затоку. З міста Самана водне таксі доїжджає за 10–15 хвилин. Пляж стає людним у дні, коли заходять круїзні лайнери. З лютого по квітень найменше дощів. Жодна екскурсія, яку ми знімаємо, сюди не їде, тож фото на Кайо-Левантадо — це приватна зйомка за попередньою домовленістю.
Що ми тут знімаємо
- Той самий вигляд «острова Бакарді» з пальмами
- Білий пісок і спокійне бірюзове мілководдя
- Похилені кокосові пальми на тлі затоки
- Переправа човном через затоку Самана
Що таке Кайо-Левантадо?
Це невеликий острів у затоці Самана, розміром лише приблизно 0,9 на 0,5 км, з громадським пляжем на західному боці й курортом на решті території. Його прозвали «островом Бакарді» після реклами рому, знятої тут у 1970-х.
Як дістатися до Кайо-Левантадо?
Зазвичай під час одноденної поїздки до Самани з Пунта-Кани, човном через затоку. З міста Самана водне таксі доїжджає за 10–15 хвилин.
Чи можуть туристи на один день користуватися всім островом?
Ні. Туристи на один день користуються громадським пляжем на західному боці; решта острова — курорт.
Коли на Кайо-Левантадо найменше людей?
У дні, коли не заходить жоден круїзний лайнер. До того ж з лютого по квітень найменше дощів.
Чи можна замовити фотосесію на Кайо-Левантадо?
Так, як приватну зйомку за попередньою домовленістю. Жодна екскурсія, яку ми знімаємо, сюди не їде.
| Від Баваро | 1,5–2 год дорогою, далі човном через затоку |
|---|---|
| Скільки часу | Пляжна зупинка на 2–3 години під час поїздки до Самани |
| Найкращі місяці | Лютий–квітень; уникайте днів круїзних лайнерів |
| Наші фото | Приватна зйомка за домовленістю |
| Пляж | Громадський на заході; решта — курорт |
Оновлено
Моменти на Кайо-Левантадо





Плануєте приватну зйомку на Кайо-Левантадо? Повідомте нам дату.
Перепустка до галереї
- Локації
- Пунта-Кана · Саона
- Готово
- Наступного дня
- Ви платите за
- За те, що подобається
Немає коду?
Де надрукований мій код?
Ваш код на браслеті, QR-карті або квитанції. Формат: великі літери та цифри (наприклад ABC12345DEFG).
- На браслеті
- На вашій QR-карті
- У квитанції
Є QR-код? Наведіть камеру телефона — галерея відкриється без введення коду.
Пов'язаний фотопосібник
Спостереження за китами в Самані: Коли та як їх бачитиПростий, чесний прайс
Без прихованих витрат
Мрієте про власну приватну фотоекскурсію?
Несподівані заручини, сімейна фотосесія на світанку, приватний тур із вашим фотографом — розповідайте нам, що ви собі уявляєте, і ми це втілимо.
- Будь-який пляж, сеноте чи пам'ятка
- Ваша дата й час
- Ваш професійний фотограф
Безплатно · ми відповідаємо протягом годин
Знайдіть свої фото за секунди
Введіть код зі свого браслета, QR-карти або чека — ваша галерея відкривається миттєво.
Перепустка до галереї
- Локації
- Пунта-Кана · Саона
- Готово
- Наступного дня
- Ви платите за
- За те, що подобається
Де надрукований мій код?
Ваш код на браслеті, QR-карті або квитанції. Формат: великі літери та цифри (наприклад ABC12345DEFG).
- На браслеті
- На вашій QR-карті
- У квитанції
Є QR-код? Наведіть камеру телефона — галерея відкриється без введення коду.
- Миттєвий доступ
- 100% приватно й безпечно
Будьте в курсі
Нові напрямки та пропозиції фотографій
Один короткий лист на місяць: нові екскурсії, сезонні пропозиції фотографій та поради для найкращих кадрів. Без спаму — залиште будь-коли.
- Без спаму
- Скасуйте підписку будь-коли
- ~1 лист на місяць
Приєднайтеся до тисяч мандрівників, які переживають свої спогади про Пунта-Кану.